. پاپ اپ 1- 2- .... پاتوق ایرانیان - همه مجوز گرفتند جز فرزاد فرزین و شهرام شکوهی تحلیل آمار سایت و وبلاگ
درباره پاتوق ایرانیان
............................................... درباره وبلاگ .................................................
دوستان
وبلاگ رسمی روستای باب الحکم http://tablighpop.ir/usercp/ پدر محسن یگانه
آخرین مطالب
لینکستان
نظر سنجی
امكانات جانبی

مجوز کنسرت‌های گروه «سون»، «سینا حجازی»، «علیرضا قزائی منش»، «امید جهان» و ... صادر شد
همه مجوز گرفتند جز فرزاد فرزین و شهرام شکوهی
موسیقی ما – با اعطای مجوز کنسرت‌ به چهره‌هایی چون گروه سون، سینا حجازی، علیرضا قرائی‌منش و امید جهان، بازار کنسرت‌های پاپ داغ‌تر شد و در این بین تنها چند چهره سرشناس هنوز نتوانسته‌اند مجوز کنسرت‌شان را اخذ نمایند.

به گزارش «موسیقی ما»، واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی وزارت ارشاد در آخرین روز کاری این هفته، ساعاتی شلوغی را سپری کرد و در این بین مجوز کنسرت گروه سون، سینا حجازی، علیرضا قرائی‌منش و امید جهان صادر شد تا تعداد انگشت شماری از خواننده‌ها باشند که هنوز نتوانسته اند مجوز اجرای پائیزه و زمستانه خود را دریافت کنند.

بر اساس تاریخ‌های اعلام شده برای از سوی واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی وزارت ارشاد گروه «سون» در تاریخ 17 و 18 دی ماه در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی روی صحنه می رود.

سینا حجازی دومین کنسرت رسمی خود را در تاریخ 16 دی ماه در همین سالن روی صحنه می‌برد و علیرضا قرائی منش نیز در نخستین کنسرت رسمی خود در تاریخ 16 دی ماه برای اولین بار در اریکه ایرانیان به روی صحنه می رود و به اجرای برنامه می پرازد.

در این بین «امید جهان» پس از انتشار نخستین آلبوم رسمی خود، در تاریخ 19 دی ماه در سالن میلاد نمایشگاه به اجرای برنامه خواهد پرداخت تا اولین کنسرت رسمی این خواننده در تهران و در حضور دوستدارانش برگزار شود.

چهره‌هایی هم که هنوز بنا به دلایل نامعلوم همچنان موفق به اخذ مجوزهای لازم برای برگزاری کنسرت‌هایشان در تهران نشده‌اند چهره‌هایی چون فرزاد فرزین و شهرام شکوهی  هستند که هنوز هم دلیل واضحی از سوی مسئولین فرهنگی و حتی خود این خوانند‌ه‌ها درباره صادر نشدن مجوز کنسرت‌هایشان عنوان نشده است.

چهره‌های دیگری از جمله مانی رهنما، حجت اشرف‌زاده، کاکوبند و... ازدیگر هنرمندانی هستند که برگزاری کنسرت‌هایشان در تهران قطعی شده است و به زودی اطلاعات بلیت فروشی و تاریخ و مکان این کنسرت‌ها نیز منتشر خواهند شد.

برای مشاهده لیست کامل اجراهای زنده در تهران می‌توانید به بخش برنامه کنسرت ها در سایت «موسیقی ما» مراجعه نمایید.
منبع: 
اختصاصی سایت «موسیقی ما»:: مرتبط با: مطالب ,
ن : سیدعلی موسوی
ت : شنبه 1394/09/28
*********** کدهای زیر مطالب وبلاگ
زیارت عاشورا *********
موضوعات
********* تبلیغات *********
صفحات
نویسندگان
آرشیو مطالب
برچسب ها
امكانات جانبی
******** پاپ اپ وبلاگ 1- 2- *********
********* تبلیغات http://tablighpop.ir/usercp/ *********
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic